2:3 проти України

Спорт

Після двох перемог на Чемпіонаті Європи U19 у Північній Ірландії Італія програла фінальну групову гру проти України з рахунком 2:3. Кіародія і Ко точно можуть пережити цю поразку – вони вже були переможцями групи до гри.

Синчук (7-й) вивів Україну вперед, а Ебоне (34-й) і Романо (52-й) переломили гру. Лише через дві хвилини італійці зрівняли рахунок 2:2 завдяки Кревсуну (54-й).

Оскільки Норвегія водночас вела проти Північної Ірландії в Белфасті та зрештою виграла з рахунком 2:0, було зрозуміло: Україні потрібно поставити все на одну карту – лише з перемогою вона зможе вийти до півфіналу.

Так і сталося: після того, як на 63-й хвилині Мане замінили К’яродію, Корраді в штрафному сфолив проти суперника Маткевича.

Наслідок: пенальті для України, який Пономаренко реалізував для перемоги 3:2 – і жовто-червоний для Корраді. Перебуваючи в чисельній перевазі, Італія вже не могла запобігти своїй першій поразці на турнірі.

Тепер команда К’яродія має зіграти в півфіналі в четвер проти команди, яка посідає друге місце в групі B – або Франції, або Іспанії. У понеділок о 20:00 обидві команди зустрінуться безпосередньо в заключній груповій грі.

Франції (шість очок) достатньо виграти нічию в групі, тоді як Іспанії (чотири очки) потрібно перемогти, щоб гарантувати перше місце.

Маленька надія італійців: якщо Іспанія програє і Туреччина одночасно виграє (поки що одне очко) проти Данії (нуль очок), турки все одно можуть посісти друге місце – нібито легший суперник для захисників титулу Італії…

Ясно одне: якщо італійці вилетять, Кʼяродія полетить відразу після гладбахських професіоналів на тренувальний табір на озері Тегернзее, який розпочнеться в п’ятницю.