марокко україна - 1:2

Україна – Марокко, 2 – 1

Спорт

Після хаосу та насильства, які затьмарили кінець перемоги Марокко над Аргентиною (2:1) в олімпійському чоловічому футбольному турнірі, Марокко знову пропустило пізно у суботу від України – і цього разу ворота встояли.

У середу марокканські вболівальники вибігли на поле і кидали пляшки на знак протесту, коли Крістіан Медіна, здавалося, зрівняв рахунок на 16-й хвилині компенсованого аргентинського часу, що призвело до призупинення гри приблизно на дві години. Пізніше цей гол був скасований системою VAR через офсайд.

Але не було жодних ознак повторення тих подій, коли Ігор Краснопір забив на восьмій хвилині компенсованого часу, щоб запечатати перемогу 2:1 для України, яка грала у складі 10 гравців на стадіоні “Жоффруа-Гішар”.

Марокко виглядало так, ніби воно наближається до чвертьфіналу після того, як Суфіан Рахімі на 64-й хвилині реалізував пенальті, зрівнявши рахунок 1:1. Форвард, який довів свій загальний рахунок до трьох голів на Паризьких іграх, заробив пенальті, коли на ньому сфолив Володимир Салюк. Салюк був вилучений за порушення.

Україна вийшла вперед на 22-й хвилині завдяки голу Дмитра Криськіва.

Пізня перемога України залишила всі чотири команди в групі В з рівним рахунком в три очки після того, як Аргентина відігралася від поразки від Марокко, перемігши в суботу в Ліоні Ірак з рахунком 3:1.

Завтра, 30 липня, о 18:00 Україна зіграє з Аргентиною, а Марокко з Іраком. Повний розклад змагань з олімпійського футболу дивіться за посиланням – https://olympics.com/ru/paris-2024/schedule/football