усік приїхав до парижу щоб підтримати українських спортсменів

Чемпіон з боксу Олександр Усик приїжджає до Парижа, щоб підтримати українських спортсменів на Олімпіаді

Спорт

ПАРИЖ – Чемпіон світу з боксу у важкій вазі Олександр Усик приїхав до Парижа, щоб підтримати українських спортсменів на Олімпійських іграх в умовах війни на батьківщині.

У понеділок він відвідав Український дім у Парижі і звідти спостерігав за змаганнями з фехтування, в яких українка Ольга Харлан виборола бронзову медаль в індивідуальній жіночій шаблі, що стало першою медаллю для України на Олімпіаді-2024.

“Моїм особистим бажанням було, і я, напевно, знав, що Ольга – одна з тих людей, які принесуть медаль для України”, – сказав Усик в інтерв’ю Associated Press через кілька хвилин після того, як українська фехтувальниця завоювала медаль.

Усик висловив сподівання, що медалей буде більше, оскільки змагання тривають. Він підкреслив, що присутність української команди є важливою, враховуючи щоденні ракетні обстріли, пошкоджену спортивну інфраструктуру та російську окупацію регіонів, які були домівкою для багатьох спортсменів.

“Ми перебуваємо у стані війни. Але наші спортсмени все одно приїхали, – сказав він. “Вони борються”.

На обох руках у нього татуювання олімпійських кілець. На одному з них написано “Лондон 2012”, де він виграв золоту медаль у важкій ваговій категорії.

“Ми підтримуємо всіх наших олімпійців, які тут, у Парижі, представляють нашу країну, – сказав він. “Чим більше нагород для нас, тим краще”.

Одним з найвидатніших українських спортсменів є боксер Олександр Хижняк, який програв свій фінальний бій за золоту медаль у Токіо і тепер повернувся, щоб знову поборотися за неї на Олімпіаді 2024 року.

“У нього є незавершена справа, яку він поставив перед собою – олімпійське золото, – сказав Усик. “Алекс прагне до нього”.