польський волейбол

Австрійська жіноча волейбольна асоціація зазнала поразки від переможця Золотої ліги України

Спорт

Як і в п’ятницю в матчі зі Словаччиною (1:3), австрійкам вдалося виграти сет. Другий раунд впевнено вийшов на користь команди головного тренера Роланда Шваба з рахунком 25:20. У четвертому сеті українки, які займають 8 місце в європейському рейтингу, використали другий матч-пойнт.

«Ми хотіли бути сміливими, і нам це вдалося», – сказав Шваб. «Нам не вистачило лише двох очок до тай-брейку, що свідчить про хороший розвиток». Про це йдеться у наступний вікенд в Баку проти Естонії (1 червня) та Азербайджану (2 червня). Шваб: «Якщо ми будемо продовжувати так, наступного тижня все піде своїм шляхом».

Чоловіча Австрійська волейбольна асоціація здобула другу впевнену перемогу в другому матчі Срібної ліги. Після перемоги з рахунком 3:0 проти Ісландії в Торсхавні підопічні Радована Гачіча також перемогли господарів на Фарерських островах з рахунком 3:0 (18,16,13). Найкращим результативним став італійський легіонер Міхаель Червінскі з 19 очками. Наступного вікенду австрійці зустрінуться з Ісландією та Ізраїлем у Струміці в Північній Македонії, а Фарерські острови та Ізраїль будуть гостями на домашньому турнірі в Амштеттені через тиждень.